Перевищення обсягу доходу фізичними особами – підприємцями

08.07.2014

 

Перевищення обсягу доходу фізичними особами – підприємцями

 

У разі перевищення обсягу доходу фізичних осіб–підприємців, визначеного для відповідної групи спрощеної системи оподаткування, до суми перевищення застосовується ставка податку у розмірі 15%.

Не пізніше двадцятого числа місяця, наступного за календарним кварталом у якому допущено таке перевищення доходу, платники єдиного податку подають відповідну заяву про вибір іншої групи, або перехід на загальну систему оподаткування.

У разі перевищення 150,0 тис. грн обсягу доходу «спрощенцями» І групи, необхідно обрати ІІ, ІІІ чи V групу, або ж здійснити перехід на загальну систему оподаткування.

Якщо платник єдиного податку ІІ групи отримав дохід понад 1 млн грн, то з наступного кварталу він зобов’язаний перейти в ІІІ або V групу чи обрати загальну систему.

Якщо перевищення обсягу доходу більше 3 млн. грн. здійснено платником ІІІ групи, то він зобов’язаний обрати лише V групу або загальну систему оподаткування.

Спрощенцю V групи, у разі досягнення обсягу доходу понад 20 млн грн, залишається здійснити перехід на загальну систему оподаткування.

           

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

<< Назад к списку