Півтора мільйона додаткових платежів до бюджету забезпечили аудитори Мар’їнської ОДПІ

03.07.2014

 

Півтора мільйона додаткових платежів до бюджету забезпечили аудитори Мар’їнської ОДПІ

З початку року фахівцями Мар’їнської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області перевірено 5 платників податків. Дотримуючись принципу зниження фіскального тиску на бізнес, кількість планових документальних перевірок юридичних осіб за п’ять місяців нинішнього року зменшено на 25 відсотків. 

Разом з тим, донарахування за актами перевірок становлять 1,5 млн. грн. На початок червня до бюджету додатково надійшли всі суми. Як і раніше, під час перевірок, найбільше порушень виявлено при адмініструванні  податку на додану вартість. Це і  безпосереднє формування  схемного податкового кредиту, зменшення податкових зобов’язань за рахунок включення схемного податкового кредиту.            Також присутні випадки мінімізації сплати податку на додану вартість шляхом використання податкових накладних, виписаних контрагентами, які перебувають у розшуку чи  не подають звітність.

З метою викорінення всіх проявів тіньової економіки у поле зору аудиторів інспекції, тобто до плану – графіку перевірок, завдяки «ризикоорієнтованій системі» автоматизованого моніторингу попадають лише ті суб’єкти господарювання, у яких виявлені   ризики несплати податків. Втім, не проводяться безпідставні перевірки платників, які працюють чесно і прозоро.

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

<< Назад к списку