Платниками Мар’їнської ОДПІ сплачено більш ніж 10 млн.грн. земельного податку

03.07.2014

 

Платниками Мар’їнської ОДПІ сплачено більш ніж 10млн.грн. земельного податку

Загалом, за рахунок сплати земельного податку забезпечується 10% податкових надходжень до місцевих бюджетів.

За словами заступника начальника Мар’їнської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області Андрія Манько, за січень – травень 2014р. земельний податок та орендну плату за землі сплачено у розмірі 10,6 млн.грн, у тому числі фізичними особами – 1,2 млн.грн, юридичних особами – 9,4 млн.грн. У порівнянні з минулим роком надходження збільшилися більш ніж на 2 млн.грн.

Мар’їнська ОДПІ нагадує, що відповідно до Податкового кодексу України серед загальної кількості землевласників та землекористувачів, деякі категорії платників мають право на пільги. Зокрема, від сплати податку з числа юридичних осіб звільняються заклади культури, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури, громадські організації інвалідів, релігійні організації тощо. Серед пільгових категорій громадян є зокрема, інваліди I i II груп, громадяни, які виховують трьох i більше дітей, пенсіонери за віком, ветерани війни, чорнобильці та особи, які передали в оренду земельні ділянки платникам фіксованого сільськогосподарського податку.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм, передбачених законодавством.

 

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

<< Назад к списку