Відповідальність за порушення трудового законодавства

03.07.2014

 

Відповідальність за порушення трудового законодавства

 

Громадяни України мають право на працю, тобто на одержання роботи з оплатою праці не нижче встановленого державою мінімального розміру. З урахуванням того, що мінімальна зарплата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання, то органи Міндоходов мають право здійснювати контроль за її нарахуванням. 

У разі отримання інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями доходів у вигляді зарплати без сплати податків до бюджету, органи Міндоходов здійснюють фактичну перевірку без попередження платника податків.

Ненарахування, неутримання або несплата (неперерахування) податків платником податків, у тому числі податковим агентом, до або під час виплати доходу на користь іншого платника податків, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі:

25% суми податку, що підлягає нарахуванню або сплаті до бюджету;

50% суми податку, що підлягає нарахуванню або сплаті до бюджету, - за ті ж дії, вчинені повторно протягом 1095 днів;

75% - за ті ж дії, вчинені протягом 1095 днів втретє та більше.

За порушення встановлених термінів виплати заробітної плати або її виплату у неповному обсязі, а також за порушення інших вимог законодавства про працю, посадові особи притягуються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі від 510 до 1 700 грн.

За грубі порушення законодавства про працю посадові особи підприємств, установ чи організацій незалежно від форми власності, а також громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності згідно зі статтями 172-175 Кримінального кодексу України

 

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

<< Назад к списку