Про створення комісії з приймання-передачі картотек від суб’єктів господарювання, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків до Мар’їнського РВ ГУ ДМС України в Донецькій області Печать

Герб Украины

Красногорівська міська рада

Рішення

від 31.01.2014 року № 25

м. Красногорівка

Про створення комісії з приймання-передачі
картотек від суб’єктів господарювання,
об’єднань співвласників багатоквартирних
будинків до Мар’їнського РВ ГУ ДМС
України в Донецькій області

 

 

УКРАЇНА

КРАСНОГОРІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

МАРЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  ДОНЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

від    31.01.2014           №  25

             м.Красногорівка

 

Про  створення комісії з приймання-передачі

картотек  від  суб’єктів  господарювання,

об’єднань  співвласників  багатоквартирних

будинків  до  Мар’їнського  РВ  ГУ ДМС

України  в  Донецькій  області

            На виконання розпорядження  голови районної державної адміністрації   від 29.01.2014   № 54 « Про  виконання розпорядження  Кабінету Міністрів України  від 09.10.2013 № 1000-р  «Про затвердження плану заходів щодо оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в Україні», керуючись пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

В И Р І ШИ В:

1. Утворити комісію з приймання-передачі картотек від суб’єктів господарювання, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків до Мар’їнського РВ ГУ ДМС України в Донецькій області, склад комісії додається.

         2. Здійснити передачу картотек підприємств, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з обслуговування житлового фонду Мар’їнському РВ ГУ ДМС України в Донецькій області згідно затвердженого графіку.

3. Забезпечити розміщення інформації щодо змін, які відбулися в організації прийому з питань оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування, у засобах масової інформації та на веб-сайті Красногорівської міської ради.

4. Забезпечити своєчасне оформлення і видачу паспортів громадянина України та реєстрацію місця проживання/перебування фізичних осіб у період передачі картотек від підприємств з обслуговування житлового фонду до Мар’їнського РВ ГУ ДМС України в Донецькій області.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на  Яворського М.М.,першого заступника міського голови з питань діяльності  виконавчих  органів  ради.

 

 

Міський  голова                                                 С.В.Легкоступ

 

 

спеціаліст І категорії технік- будівельник;
Любар С.В. , спеціаліст І категорії технік- будівельник;<< Назад до списку